Profesyonel Tercüman Kadrosu İle 72 Dilde Çeviri Hizmeti...
Türkiye'nin her yerine tercüme hizmeti

İngilizce Tercüme

İngilizce Tercüme

İngilizce tüm dünyada en geçerli dil unvanına sahip. İnternet söz konusu olduğu zaman, resmi dil bile diyebiliriz. İşinizi ya da kariyerinizi büyütmek için interneti kullanıp yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Burada size en büyük yardımı da İngilizce sağlayacak. İngilizce tercüme sizin yeni ufuklara ve limanlara ulaşmanızı sağlar. Dünya çapında 1.5 milyardan fazla kişi İngilizce konuşuyor. İngilizce’nin geçerli olduğu ülkeler ise 76’dan fazla. 

İngilizce Tercüme sayesinde iletişim kurup iş yapabileceğiniz ülkeler ise şöyle: Hindistan , Amerika Birleşik Devletleri, Pakistan, Nijerya, Filipinler, Birleşik Krallık , Güney Afrika, Sudan, Kenya, Kanada, Uganda, Avustralya, Madagaskar, Kamerun, Zimbabve, Malavi, Zambiya, Ruanda, Sierra Leone, Papua Yeni Gine, Singapur, İrlanda, Yeni Zelanda, Liberya, Jamaika, Namibya, Lesotho, Botsvana, Mauritius, Svaziland, Togo, Fiji , Guyana, Solomon Adaları, Malta, Bahamalar, Belize, Barbados, Vanuata, Saint Lucia, Saint Vincent ve Grenadinler,Mikronezya,  Kiribati,  Grenada,  Seyşeller,  Dominika,  Antigua ve Barbuda, Marshall Adaları, Saint Kitts ve Nevis, Palau,  Nauru,  Hong Kong, Porto Riko, Guam, ABD Virjin Adaları, Jersey, Kuzey Mariana Adaları, Man Adası, Bermuda, Guernsey,  Amerikan Samoası, Cayman Adaları, Cebelitarık, Britanya Virjin Adaları, Cook Adaları, Turks ve Caicos Adaları, Anguilla Amerika, Montserrat, Saint Helena, Falkland Adaları, Norfolk Adası, Christmas Adası, Niue, Tokelau, Tristan da Cunha, Pitcairn Adaları İngilizcenin resmi dil olarak geçerli olduğu ülkelerdir. 

Tüm dünyada, işiniz ne olursa olsun İngilizce tercüme sayesinde yeni ilişkiler kurabilirsiniz. İnternet ile bulduğunuz potansiyel müşteriler ve ortaklarla yapacağınız tüm çevirilerde profesyonel bir ekibe ihtiyacınız var. Farklı kültürlerdeki ticari alışkanlıkların değişkenliği, ortak bir dil kullansanız bile anlaşılmanızı zorlaştırır.  İngilizce tercümede uzman ekiplerimiz, ticaret anlaşmanlarınızda, her türlü çeviriyi sizin için yapacaktır. Yeterlilik belgeleri, CV’ler, mali raporlar, hukuki anlaşmalar, ehliyet çevirileri gibi başta işinizi yürütmek için gereken her türlü çeviriyi kültürel farkları bilen ve onları en iyi şekilde dengeleyen ekibimiz sayesinde tercüme ettirebilirsiniz. 

Metin çevirileri, tıbbi çeviriler, hukuki çeviriler, reklam ve tanıtım için çeviriler teknik çeviriler konusunda ekibimiz sizin işinizin bir parçası gibi dikkatli ve özverili çalışacaktır.


Acil Tercüme Kadıköy [Merkez]

Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Dilsiz Sokak No.: 1 Kat: 3 Daire: 8 34700
Çemenzar / Kadıköy / İSTANBUL

Acil Tercüme Şirinevler Şubesi

Şirinevler Mah. Meriç Sok. Toyak İş Merkezi D Girişi No.: 2B 24, 34188
Bahçelievler / İstanbul

Acil Tercüme Bakırköy Şubesi

Cevizlik Mah. Fahri Korutürk Cad. No. 40 Ali Işık İş Hanı Kat 1 Daire 8, 34142
Bakırköy/İstanbul